Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 686 producten.
Temperatuurweerstand 0.4mm Silicone Doordrongen Glasvezeldoek
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | Silicone |
Rode Silicone Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van 17 Oz voor van de Lassenbescherming en Brand Dekens
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
De met een laag bedekte Glasvezel van de Glasvezeldoek met silicone rubberdeklaag twee de lasspat op hoge temperatuur van de kantenhitte
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |
Doek van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Branddeken en de mat van de brandkuil
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-GLAS |
De silicone Met een laag bedekte Waterdichte Vuurvaste Zak van de Glasvezeldoek voor Antiexplosiebatterij
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Middel |
| Garenband: | C-glas |
18oz 0.6mm het Lassende van de de Doekbrand van de Spatbescherming Geweven Glasvezel Algemene Materiaal
| Toepassing: | De beschermende deken van de lassenspat |
|---|---|
| Gewicht: | 580g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
De hoge Doek van de Kiezelzuurglasvezel voor het Met een laag bedekken met Verschillende Elastomeren en Polymeren
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| standaarddikte: | 0.024inch |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Ptfe Met een laag bedekte Glasvezel voor Industriële Gordijnen
| Totaal gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale dikte: | 0.43mm |
550C thermisch bestendig 0,4 mm aluminiumfolie gewikkeld glasvezeldoek voor olie- en stoompijpleidingen brandwerend
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
Aluminiumfolie Glasvezeldoek Brandwerende verpakkingsmaterialen voor hittebestendig
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |

