Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 698 producten.
550C thermisch bestendig 0,4 mm aluminiumfolie gewikkeld glasvezeldoek voor olie- en stoompijpleidingen brandwerend
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
Aluminiumfolie Glasvezeldoek Brandwerende verpakkingsmaterialen voor hittebestendig
| Color: | Silver |
|---|---|
| Application: | Fittings and flange covers |
| Weight: | 450g/sq.mtr |
De Pu Met een laag bedekte van de de Uitbreidingsverbinding van de Lassenstof Doek 13.5OZ voor Buis verbindt
| Totaal Gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
32oz de rode Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassen Algemene Vuurvast makende Textiel
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz het broodje van de glasvezeldoek |
| Deklaag: | Siliconerubber |
Van het de Glasvezellassen van 0,7 Mm Dikte de Doek Firestop niet Stok met binnen Draad
| breedte: | 1.5 M |
|---|---|
| Kleur: | Grijze OEM |
| Temperatuurweerstand: | Van -50 C aan 500 C |
0.43mm Pu Met een laag bedekte de Stoffenzwarte van het Brandgordijn voor de Buizen van de Luchtdistributie
| Eenheidsgewicht: | 14.5 oz/sq.yard |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
De Dekens van het glasvezellassen voor Gordijnen in de Machinewerkplaats, als Dalingsdoeken, Isolatiematten en als Machinedekking
| Deklaag: | tweezijdige Pu met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
De Doek Op zwaar werk berekende Vuurvaste Lasser van de siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel Blanket For Industrial, het Kamperen, Rokers en Grills
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 730 g/sqm-OEM |
| Dikte: | 0,53 mm-OEM |
De acryl Met een laag bedekte 100%-Algemene Dekens van de Glasvezelbrand
| Temperatuur: | 550 c-graad |
|---|---|
| Kleur: | zwarte of oem |
| Toepassing: | Brandbeveiliging |
800C het vermiculiet bedekte Op zwaar werk berekende het Lassenbescherming met een laag Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm |
| Nominale Dikte: | 1,3 mm |

