Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 703 producten.
De tweezijdige Silicone Met een laag bedekte Bestand Schuring van het de Vlambewijs van de Glasvezeldoek
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | keperstof, satijn, of vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Het Silicone op hoge temperatuur bedekte Hoge de Doek Vuurvaste Doek met een laag van de Kiezelzuurglasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Brand - Doek van de vertragers de Pu Met een laag bedekte Waterdicht makende Glasvezel
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
De vuurvaste Doek van de Siliconerubber Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Bestand de Brand Algemeen Materiaal Op hoge temperatuur van 650 C op een Broodje 1.4mm Grafiet Met een laag bedekt Firestop Brand Algemeen Broodje
| Nominaal Gewicht: | 1100 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Silicone Met een laag bedekte glasvezel die Algemene van de de Dekensglasvezel van de Broodjesbrand de Vertragersdekens lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
Silicone-gecoate 1.6m x1.8m glasvezel lassen deken rol
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
kan de silicone met een laag bedekte glasvezel Vuurvaste mat uw dek en gazon volkomen beschermen, toestaand u om van BARBECUE gemakkelijk te genieten
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
De vuurvaste Witte Deken van Fire Blanket Welding van de Glasvezelfabrikant
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |
Brandbestendige glazen vezel branddekking Lasdekking
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Dikte: | 0,4 mm - 0,8 mm |

