Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 698 producten.
Flexible Heat Resistant Silicone Coated Fiberglass Fabric with 260℃ Continuous Thermal Protection 0.3 mm Thickness and 400 g/sqm Weight
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Bruine Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 0.65mm Uiterste voor Vuurvast Gordijn
| Nominaal Gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
1.25mm Doek de Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel voor Brandgordijnen & deuren
| Nominaal gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor Uitbreidingsverbindingen en isolatie Op hoge temperatuur
| Nominaal gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
Het Broodje Pu dat van de glasvezeldoek Fijne Glasvezeldoek voor Lassen 0.41mm met een laag bedekt Brand - vertrager M0
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.41mm |
Thermische Isulating-Stof 0.65mm M0 van de Materialenpu Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming maakt Deken vuurvast
| Nominaal Gewicht: | 690g/sq.meter |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1550mm 2000mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |
2.5mm Vlam - van de de Doek66oz Grafiet Met een laag bedekt Glasvezel van de vertragersglasvezel de Stoffenbroodje Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,098 duim |
1.3 mm Bulk Woven Fiberglass Cloth Warm Insulation Roll Engine Exhaust Pipe Covers
| Toepassing: | Uitlaatpijpafdekkingen |
|---|---|
| Gewicht: | 1000 g/m2 |
| Werktemperatuur: | 550 C |
Telecommunicatiedraad die de Hittebestendige Stoffen van 600C verbinden
| Productnaam: | 600C telecommunicatiedraad het Verbinden hitte-krimpt de Doek van het Hitteschild |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Garentype: | E-glas |
Pu Met een laag bedekte van de het Lassenstof van de glasvezelstof van de de Stoffenbuis de Uitbreidingsverbindingen
| Totaal gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,017 duim |

