Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 704 producten.
Van de de Glasvezelstof M0 van de Heatproofstof Pu Met een laag bedekte Algemene 0.41mm 460g de Stoffenbuis van het Lassenbrand
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
De Glasvezeldoek op hoge temperatuur van de Isolatiealuminiumfolie voor de Toepassingen van de Hittebeveiliging
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven of aangepaste keperstof |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vlam - is de vertrager Geweven het netwerkband van de Glasvezelvezel groot voor Pijp die, Naden, Barst, Boot, het Vormen winden
| Toepassing: | Hitte Tthermocovers |
|---|---|
| Gewicht: | 6oz |
| Het werk Temperatuur: | 1000 F |
Pu Met een laag bedekte Waterdicht makende Broodje van de Glasvezeldoek voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 490g/sqm |
|---|---|
| Standaardbreedte/Breedte/Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte/Standaarddikte/Dikte: | 0.43mm |
Hittebestendige Hittebestendige de Doekdoek Op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Garentype: | E-glas |
Van de de Stoffenlucht van China de Producten Aangepaste van de Distributiebuizen Met een laag bedekte Stof Pu
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Afweermiddel van het de Stoffen Weerbestendige Water van de zuren het Chemische Bestand Pu Met een laag bedekte Glasvezel
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
SUNTEX Vermiculiet gecoate glasvezelstof
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |
Vermiculiet-gecoate glasvezelstof hoge sterkte hoge temperatuurbestandheid corrosiebestandheid vlamvertrager
| Behandeling: | Vermiculietdeklaag aan de beide kant |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.4 mm |

