Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 703 producten.
Warm verkoop slijtvast PTFE-gecoat chemisch bestand stof waterdicht
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0.42 mm |
| Kleur: | Grijs |
De Zwarte Brand van de hittevertrager - vertragersstof Met een laag bedekte Glassfiber/Ptfe-Glasvezeldoek
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | ZWART |
Van de Distributiebuizen van de stoffenlucht de Met een laag bedekte Stof Pu voor de Flexibele Perforable Dekens van het Schakelaar460g Lassen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Stof van de het Gordijn de Pu Met een laag bedekte Glasvezel van de glasvezelbrand voor het Systeem Geelgroene Schaduw van de Luchtdistributie voor Lassen
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Het Gekleurde Silicone op hoge temperatuur bedekte Industriële Glasvezelstof Versterkte Glasvezel met een laag
| Deklaag: | Het Rubber van het één of Twee Kantensilicone, of Geen Deklaag |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
0 4mm het Silicone bedekte 17 Oz met een laag. Met een laag bedekte de glasvezelstof van de glasvezeldoek silicone
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Doek van de roestvrij staal de Draad Versterkte Glasvezel met Pu die 0.7mm voor Gordijnen van de Brand de Algemene Rook met een laag bedekken
| Totaal Gewichts Nominaal Gewicht: | 690g/sqm |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1200mm 1520mm |
| Nominale Dikte: | 0.7mm Glasvezelstof |
Doek die de Op hoge temperatuur van de de Uitrustingsglasvezel van de uitlaatisolatie Algemene 1100g lassen
| Gewicht: | 1100g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.4mm |
Van de de Verbindingsdoek van de Stoffenuitbreiding de Vuurvaste Stof op hoge temperatuur
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |

