Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 706 producten.
Stof compensator doek met 1700 graden Celsius temperatuurbestendigheid, 600 gsm gewicht en alkali-vrij hoog silicaweefsel
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Hoge temperatuurbestendigheid alkali-vrije 600 g/m² gewicht stof expansievoegdoek voor duurzame brand- en hittebestendige oplossingen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Coating: | met een laag bedekt kiezelzuur |
| Weeftype: | 8H satijn |
Zwart Vuurvast van de de Hitteisolatie van de Glasvezelstof de Glasvezelbroodje
| Kleur: | Zwarte Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | Hitteisolatie het lamineren |
| Ononderbroken temperatuur: | 550 Graad C |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
Vuurvaste Isolatieglasvezel die voor Isolatie, Hoge Temperaturen & meer wordt gevoeld
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Dikte: | 25mm of aangepast |
| breedte: | 1m of aangepast |
Groene Enige Met een laag bedekte de Glasvezelstof zij van Pu (Polyurethaan)
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Stof van de de Deur de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager voor Rookgordijn en brand cutain
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Hittebestendige met een laag bedekte met een laag bedekte de glasvezelstof op hoge temperatuur van de glasvezeldoek PTFE in verschillende kleur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Zilveren de Glasvezeldoek van het Hitte Weerspiegelende Aluminium voor Flexibele Slang die Doel vervaardigen
| Gewicht: | 470 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |

