Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 710 producten.
De Doekstof 600gsm van de siliconeglasvezel of de Stoffendoek van de Douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Rode Silicone Met een laag bedekte de Glasvezelstof van 960 G/sqm voor Hitte en Koude Isolatie
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | Beide Zijsilicone Met een laag bedekte Fiberglasdoek |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Zwarte Antistatische Ptfe Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |
Aangepaste PTFE gecoate glasvezel stof anti-statische prestaties
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |
Het e-glass/c-Glas van de de Glasvezelstof van het Chemica Bestand Silicone Rubber Met een laag bedekte Vuurvaste Doek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Hoofdkussen 0.5mm van de hitteisolatie PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 250C graad |
| gewicht: | 580 g/sqm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Isolatiecalcium Silicaat
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Hoogtemperatuurisolatie met calciumsilicaat bekleed glasvezelstof
| Coating: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
0.41mm Stof Twee van de Diktepu Met een laag bedekte Glasvezel Vrij Kantenalkali
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm Dikte |
De nieuwe Stof Op hoge temperatuur van de Type Non-Stick PTFE Met een laag bedekte Glasvezel
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

