Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 710 producten.
0.8mm, 1.5mm Doek de Op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Algemene de Brandgordijnen van de Lassenbescherming
| Materiaal: | Acryl Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stoffengewicht: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Kleur: | Zalm |
Chemisch bestand, afvoerbaar, PU-gecoat glasvezelstof met 1800°C-temperatuurbestendigheid voor industriële toepassingen
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Hoogtemperatuurbestendige PU-gecoate glasvezelstof met 1800°C Temperatuurbestandheid 460 g/m2 en 0,41 mm Dikte voor lasdekens
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Glasvezelstof met polyurethaancoating Twill geweven PU-gecoate glasvezeldoek
| Eenheidsgewicht: | 32.35 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0,047 duim |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de luchtdistributie 13.5OZ Pu voor Rook en Brandgordijnen
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Van de de Stoffenglasvezel van de silicone het Rubber Met een laag bedekte Glasvezel van de clothFor Verwijderbare Isolatie Jasje en de Dekking op hoge temperatuur
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De verwijderbare Turbodekking van de het Jasjeisolatie van de Ladersisolatie met Temperatuurweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Verwijderbare de Isolatiedekking van het Isolatiejasje met de glasvezeldoek op hoge temperatuur van de Temperatuurweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De concurrerende van de de dekkingsklep van de Prijs Duurzame Verwijderbare Waterdichte Isolatie de Pijp Thermische Dekking isoleerde Jasjes
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Uitbreidingsverbindingen 0,4 mm Silicone-gecoate glasvezelstof
| Coating: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |

