Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ glass fabric for thermal insulation ] bij elkaar passen 710 producten.
Geweven Zwervende Hittebestendige Doek 0.8mm van de Isolatieglasvezel
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Hittebestendig Silicone Met een laag bedekt de Doekbroodje van de Glasvezelstof
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De Dekking van de de Glasvezelisolatie van de hittewacht voor Isolatie van Flenzen en Pijpen
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 0,4 Mm Koud en Hittebestendig Materiaal
| Gewicht: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
Alkali Vrije Gevoelde de Stoffenglasvezel Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Dikte: | 20 mm of aangepast |
| breedte: | 1m, 1.2m, 1.5m of aangepast |
Vuurvaste de Stoffen Vuurvaste Thermische Isolatie van de Polyurethaanpu Met een laag bedekte Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
0.65mm Folie Gealuminiseerde van het de Stoffenfiberglas van de Glasvezelstof Vuurvaste de Veiligheidsschort
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | De schort van de lassenveiligheid |
| Dikte: | 0.65mm |
580g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Midden |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
14 oz van de Isolatie de Materiële Grijze Deklaag Stoffen met Silicone voor Dekking en Jasjes
| Gewicht: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Grijs |

