Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
17 oz. Rode Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Lassendekens & Gordijnen
| Materiaal: | 100% glasvezel, Silicone |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Industriële Silicone Met een laag bedekte die Glasvezelstructuur voor Lassendeken wordt versterkt
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Vuurvast Mat Fire Pit Pad voor Kuil van de Gras de Openlucht Houten Brandende Brand en BARBECUEroker, Draagbare Opnieuw te gebruiken en Waterdicht
| Modelnummer: | maak mat-1 vuurvast |
|---|---|
| Materiaal: | silicone, aluminiumfolie, glasvezel, enz. |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5cm, of aangepast |
Het waterdichte Vuurvaste Met een laag bedekt en Folie Met een laag bedekte Silicone van de Documentzak Glasvezelstof
| Type: | Brandwerende documententas |
|---|---|
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
| vorm: | Rechthoek |
850 g/m2 Brandbestendige, hoogtemperatuurbestendige, met siliconen beklede glasvezelstof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Groothandel 850 g/m2 brandwerend warmtebestendige siliconen beklede glasvezelstof - hoog siliciumglasvezelstof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Branddicht silica glasvezel met een hoge treksterkte en een duurzame siliconen rubbercoating
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
De hoge Doek van de de Stoffenpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel van de Duurzaamheids Vuurvaste Waterdichte Glasvezel
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
2025 de Vuurvaste Chemische Bestand Stof/de Doek niet van de Stokpolyurethaan Met een laag bedekte Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
560g van de de Brandweerstand van de siliconedoek de Stof van de de Deklaagglasvezel voor Vuurvast Gordijn
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

