Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 454 producten.
Goedkope groothandel Silicone-gecoate stof Hoogtemperatuurbestendige brandwerende glasvezelstof
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Silicone-gecoate glasvezelstof brandvertragend brandwerend glasvezelstof voor het lassen van brandgordijnen
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Brandwerend siliconenrubber calciumsilicaat gecoat geïmpregneerd glasvezeldoek
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Enkelzijdige siliconen gecoate glasvezeldoek Zwarte siliconenstof voor uitzettingsvoegen van stoffen kanalen
| Gewicht: | 960gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.72mm |
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
16 oz de Verwijderbare van de Glasvezelhitte Weerspiegelende Stoffen voor de Dekens van het de Hitteschild van de Pijpdekking
| breedte: | 150cm |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Temperatuurweerstand: | Tot 500 c-graad |
0.4mm de Bestand Beschermende Kleding Op hoge temperatuur van het Siliconerubber Met een laag bedekte Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Hoogtemperatuurbestendige brandbestendige isolatie waterdicht hoog silica glasvezelstof
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | 550 graden Celsius |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Pu Met een laag bedekte 460gsm-Vlam - vertragersstof voor de Dekking van het Hitteschild
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Materiaal voor vuur- en rookgordijnen: 0,6 mm grijze aluminium-pigmenteerde FPF's
| Materiaal: | glasstof |
|---|---|
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
| Garenband: | E-glas |

