Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Telecommunicatiedraad die de Hittebestendige Stoffen van 600C verbinden
| Productnaam: | 600C telecommunicatiedraad het Verbinden hitte-krimpt de Doek van het Hitteschild |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Garentype: | E-glas |
Professionele EN-13501 gecertificeerde brandgordijnstof met een temperatuurweerstand van 550 °C en een dikte van 0,6 mm voor brandbescherming
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Fabriek Directe Verkoop EN-13501 Gecertificeerd Rookgordijn met 550°C Temperatuurbestendigheid en 0,6 mm Dikte
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Vuurvast Pit Mat Protects Decks en Terras - olie-Bewijs & Waterdicht Grillstootkussen voor Brandkuil
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Van de de brandmat van brandpit mat stove de Mat van de de Vertragers beschermt het Hittebestendige Sintel en van de Grillmat Absorberende Materiaal Uw Dek
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Brand Pit Mats van hitte de Weerspiegelende Suntex voor Onderbrand Pit Mat voor Dek, Terras, Gras en Hout, Brand Pit Pad, Brandmat
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
De Brandgordijnen van branddekens voor Olie en Gasindustrie
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of geweven duidelijk |
De Doekbroodje van de thermische Isolatie Vuurvast Silicone Met een laag bedekt Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Brand Pit Mat Fire Detection System Buyer /Supplier onder Grillmat voor Openluchtgrill
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
0.65mm 700℃ Doek van de Roestvrij staal de Draad Versterkte Pu Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvast Gordijn
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Gewicht: | 710g/sqm (20,88 Oz. /Sq.Yd.) |
| Dikte: | 0.65mm (0,025 Duim) |

