Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Bewijs Mat For Fire Pit, Dek, Concreet Gras van de fabrieks het In het groot Hitte,
| Materiaal: | Aluminiumfolie, Silicone, Glasvezelstof, enz. |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Het chemische Bestand Siliconerubber bedekte de Brand van de Glasvezeldoek met een laag - Textiel van het vertragers de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Warmte-isolatie, slijtvastheid, siliconen beklede glasvezelstof
| Material: | Fiberglass |
|---|---|
| Temperature resistance: | -50 C degree to 550 C degree |
| Weight: | 510 g/sqm |
0.4mm Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare Thermische Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Van de de brandmat van brandpit mat stove van de de Vertragers de Hittebestendige Sintel van de de Mat vuurvaste doek bestand materialen
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
PTFE-Glasvezeldoek voor Pijpisolatie
| Productnaam: | glasvezeldoek voor pijpisolatie |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Enkelzijdige siliconen gecoate glasvezeldoek Zwarte siliconenstof voor uitzettingsvoegen van stoffen kanalen
| Gewicht: | 960gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.72mm |
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
16 oz de Verwijderbare van de Glasvezelhitte Weerspiegelende Stoffen voor de Dekens van het de Hitteschild van de Pijpdekking
| breedte: | 150cm |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Temperatuurweerstand: | Tot 500 c-graad |
Enige Zijsilicone Met een laag bedekte Zwarte het Siliconestof van de Glasvezeldoek
| Gewicht: | 960gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.72mm |
| Deklaag: | één zijsiliconerubber |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |

