Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor Tank van het Verbindings de Drijvende Dak |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank
| Productnaam: | Glasvezeldoek voor Interne Drijvende Daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Polyurethaan Met een laag bedekte Glasstof voor de Verwijderbare Zware Thermische Isolatie Heater Insulation van de Isolatiedeken
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Remoavble-Thermische de Matras Thermische Deken van de Isolatie Thermische Dekking
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Hoogtemperatuurisolatie en stoffen zijn van vitaal belang bij de vervaardiging van afneembare dekens, buisverpakkingen.
| Alkali content: | Alkali Free |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Thickness: | 0.41mm |
Geweven weefsel van hoogtemperatuurbestendige glasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekt polyurethaan (Pu) |
De Materialen van de glasvezeldoek voor de Taaie en hoogst Duurzame Drijvende Verbinding van de Daktank
| Productnaam: | de drijvende verbinding van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De Dekking van de flensisolatie verwarmt de Weerspiegelende Doek van de Siliconeglasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 560 g/sqm |
White Silicone Coated Fiberglass Cloth For Fiberglass Fire Blanket
| Deklaag: | Siliconerubber aan Beide Kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 260gsm |
| Weefseltype: | Geweven keperstof |
Opnieuw te gebruiken beschermt Portiek, Terras, Dek, Hout, Gras, Samengestelde Steen, tegen Brandwonden - Hittebestendige Brand Pit Mat
| Modelnummer: | maak mat-1 vuurvast |
|---|---|
| Materiaal: | silicone, aluminiumfolie, glasvezel, enz. |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5cm, of aangepast |

