Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 410 producten.
Stof de Op hoge temperatuur van draadreinfoced 880g voor Thermische Insualtion-Dekking
| Materiaal: | Glasvezel, Roestvrij staaldraad |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 650 c-graad |
| Gewicht: | 880 g/sqm |
0,4 mm die Algemeen Broodje lassen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandweerstand: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Vuurvaste Waterdichte Pu Met een laag bedekte Fiberglasdoek die voor lassengordijn Deken lassen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Het Dek, het Terras, het Gazon of het Kampeerterrein van brandpit mat grill mat protect your van Knallende Sintels
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Gele Silicone Met een laag bedekte Glasdoek voor de Deken van de Noodsituatiebrand
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
1mm Dikke bedekten Beide Zijsiliconerubber Flexibele Compensatoren met een laag
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Breedte: | 1.5 m |
SUNTEX Lasdekenrol
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Het Dek, het Terras, het Gazon of het Kampeerterrein van brandpit mat grill mat protect your van Knallende Sintels
| Materiaal: | Silicone-gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Gele Silicone Met een laag bedekte Glasdoek - de Deken van de Noodsituatiebrand
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Materiaal: | siliconeglasvezel |
Hitte Weerspiegelende Brand Pit Mat For Grass /Patio/Deck 24“, 26“, 28“ 30“, 32“, 36“
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |

