Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
De silicone Met een laag bedekte Zelfklevende Vuurvaste Doek van de Stoffenglasvezel
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
De zwarte Rode Stof van de het Documentzak van Grey Silicone Coated Fiberglass Cloth Vuurvaste
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
34 oz van de Siliconedeklaag de Stoffen voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
Goed leverancier Brandbestendige siliconen gecoate glasvezel Hoogtemperatuurbestendige E-glas Silicone glasvezel stof
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Pu Met een laag bedekte Glasstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de schuringsweerstand Pu voor de Uitbreidingsverbindingen van de Stoffenbuis
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Van de het Siliconeglasvezel van de hitteisolatie Doek Op hoge temperatuur van het de Doek de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Vuurvaste Mat, Dekbeschermer, Brand Pit Accessories, Brandwondvat, onder Grillmat, BARBECUEmat, Terrasschild, Brand - vertrager
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm tot 1.5mm |
Industriële vormgeving luchtleidingsstof gereduceerd lawaai vlamvertragend met lekvrije isolatie voor gymkwartier
| Yarn type: | E-Glass |
|---|---|
| Weave type: | twill woven or plain woven or customized |
| Alkali content: | Alkali Free |
De enige Zij Achtergebleven Vlam van de de Glasvezeldoek van 1070gsm Pu Met een laag bedekte
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |

