Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Fireproof High Temperature Retardant Plain Woven Chemical Resistance Waterproof Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric Cloth
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
PU MET VEZELGLAS GECOAT WEEFSEL VOOR BRANDWERENDE GORDIJNEN & ROOKGORDIJNEN
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
PU MET VEZELGLAS GECOAT WEEFSEL VOOR BRANDWERENDE GORDIJNEN & ROOKGORDIJNEN
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
EN-13501 gecertificeerd brandwerend gordijnweefsel met 550°C temperatuurbestendigheid en 0,6 mm dikte siliconen gecoat glasvezelweefsel
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Zilveren de Glasvezeldoek van het Hitte Weerspiegelende Aluminium voor Flexibele Slang die Doel vervaardigen
| Gewicht: | 470 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
Maak de Flexibele Goede Chemische/Hittebestendige Pu Met een laag bedekte Vuurvaste Doek van de Glasvezelstof voor het Kamperen Tenten waterdicht
| Gewicht: | 220g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.21mm |
Heat Insulation Fireproof Waterproof Silicone Coated Fiberglass Fabric with Temperature Resistance -50°C to 500°C 400 g/sqm Weight and 0.3 mm Thickness
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Marine Silicone Rubber Coated Fiberglass-Stof voor Elektrische Isolatie
| Gewicht: | 32 oz |
|---|---|
| Dikte: | 0,95 mm |
| Breedte: | 1.5 m |
Rode brandwerende siliconen gecoate glasvezelstof voor HVAC-systeemkanaalconnector
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Alkalivrij |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |

