Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 454 producten.
Zwarte Antistatische PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Stofbekleding
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |
Brandwerende waterdichte PU-gecoate glasvezeldoek Flexibele buisdoekstof
| Gewicht: | 460g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.41mm |
Glasvezel de Silicium Met een laag bedekte Doek van de de Glasvezelstof van 600gsm of van de Douane Silicone Met een laag bedekte
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Isolatiestof van de Glasvezelstof de Isolatiejasje
| Deklaag: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Het hoge - kwaliteitsvlam - vertragerssilicone doordrong stof van de Glasvezel de Stof met een laag bedekte glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Één Zijsilicone Met een laag bedekt van de de Stoompijp van de Glasvezeldoek de Isolatiemateriaal
| Het met een laag bedekte Gewicht van de Glasvezeldoek: | 510 G/M2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,43 mm-OEM |
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
Afschaaf- en corrosiebestendig siliconen bekleed glasvezelstof voor het lassen
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Silicone-glasvezelwittenstof
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Industriële glasvezelstof met siliconencoating voor hoge temperaturen
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Hoogtemperatuur E-Glas Silicone Stof Stof Thermische isolatie Rubber Silicone Gecoate Glasvezel Stof
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |

