Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Vuurvaste Stof van de thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Doek op hoge temperatuur van de het Silicone de rubber met een laag bedekte glasvezel van de stoffendoek met hoge weerstand, hoog-temperatuur-bestand
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Het silicone Met een laag bedekte Flexibele Thermische Vuurvaste Materiële flexibele vuurvaste materiaal van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 400g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De Bestand stof op hoge temperatuur van de Thermische Isolatie Vuurvaste silicone met een laag bedekte glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Het e-glass/c-Glas van de de Glasvezelstof van het Chemica Bestand Silicone Rubber Met een laag bedekte Vuurvaste Doek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Duurzaam siliconen bekleed glasvezelstof E-glas Hoogtemperatuurbestendige siliconen glasvezel
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
1.7mm van de de Doekhitte van de Aluminiumfolieglasvezel de Stof van de het Schildglasvezel voor Vuurvast en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Oliebestendige siliconen gecoate glasvezel weefsel dikte 17 mil
| Material: | 100% Fiberglass, Silicone |
|---|---|
| Weight: | 17oz / sqyd |
| Thickness: | 17mils |
Chemische Bestand Vuurvaste Hoogte - de Stoffendoek van de kwaliteitssilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Professionele van de de Stoffenbrand van de Veiligheidspu Met een laag bedekte Glasvezel Algemene de Hitteisolatie
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |

