Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Matten van de de glasvezel vuurvaste grill van China de in het groot aangepaste silicone met een laag bedekte
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De hoge Hoge Stof van de het Kiezelzuurglasvezel van de Kiezelzuurstof Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated - de Producten van het kwaliteitskiezelzuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Pu Met een laag bedekt van de Fabrikantensell silicone coated van China van de Glasvezelstof van de de Glasvezeldoek de Stoffenbroodje voor Rookgordijn
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Met een laag bedekt: | Bilaterale polyurethaandeklaag |
| Dikte: | 0.4mm (0,016 Duim) |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Isolatiebarrière Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Glasvezelstof Met een laag bedekt Silicone/Pu-de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Hitteresiatant
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Verwijderbare de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Thermische Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Silicone-gecoate glasvezel voor afneembare warmte-isolatie dekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
17 oz maken Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijnen en Lassengordijnen vuurvast
| Dikte: | 0,42 mm (00,016 inch) |
|---|---|
| Gewicht: | 560 G/sqm (16,5 Oz. /Sq.Yd.) |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Brandgordijnen en rookgordijnen
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
De waterdichte Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor uiterst Op hoge temperatuur beschermt
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |

