Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
De goede mechanische eigenschappen Stof van de Siliconedeklaag voor Verwijderbare Stootkussens Op hoge temperatuur
| Basisstof: | Satijn geweven glasvezel |
|---|---|
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
| Gewicht: | 1156gsm (34oz /sqyd) |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Type garen: | E-glas |
Hittebestendige, alkalivrije 850g/m2 met siliconen gecoate glasvezelstof voor warmte-isolatie
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Van de Uitbreidingsverbindingen van de Siliconestof de Vuurvaste Doek op hoge temperatuur en Waterdicht
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Waterdichte Brand/Vlam - Doek Hittebestendige PTFE van de vertragers bedekte de Hittebestendige PTFE Glasvezel Glasvezelstof met een laag
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De artisanale Materialen van de de Glasvezeldoek niet van het Stoksilicone Vuurvaste voor Tank het Verzegelen
| Productnaam: | de materialen van de glasvezelstof voor drijvende dakverbinding |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De silicone met een laag bedekte doek van de het siliciumrubber met een laag bedekte glasvezel van de glasvezelstof
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Warmtebestendige industriële gordijnen van 850 g/m2 siliconen gecoate e-glasstof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Pu met een laag bedekte van het de isolatie vuurvaste silicone van de fiberglasstof met een laag bedekte de glasvezeldoek rubber
| naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezeldoek |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Stof van de de Doekglasvezel van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |

