Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Glasvezeldoek/stof gecoat met PU-materiaal voor lasbescherming Vlamvertragende stof voor hitteschildafdekkingen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
Glasvezel de Silicium Met een laag bedekte Doek van de de Glasvezelstof van 600gsm of van de Douane Silicone Met een laag bedekte
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Dekking van de Motorhitte
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
De met een laag bedekte van het het Lassengordijn van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekte Lassende Algemene Mat van het het Lassenschild
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Het met een laag bedekte Silicone van de Glasvezelstof bedekte ong. Temperatuurweerstand van – 50 ℃ tegen ong. +250 ℃ met een laag
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Grey Polyurethane Fiberglass Cloth Anti-Hittevlam - Doek van de vertragers de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Vuurvast gordijn
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Doek de op hoge temperatuur van de het Glasstof van het Thermische Isolatiesilicone voor Lassenbescherming, Brandgordijnen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
0.8mm de Zwarte Stof van de Brandbarrières van Roestvrij staaldraad Versterkte Pu Met een laag bedekte Intumescing
| Materiaal: | glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
0.6mm Grey Aluminum Pigmented Fire Protective Stoffen (FPFs) in Brand en Rookgordijnen worden gebruikt dat
| Materiaal: | Glasstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
White Fireproof Silicone Rubber Coated Fiberglass Cloth High Temperature Resistance Waterproof Material Fiberglass Fabric
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |

