Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 454 producten.
Hittebestendig E-glas brandwerende groothandel dubbelzijdige siliconen gecoate glasvezeldoekstof
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| trefwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Coating: | Siliconen |
Fabriek Directe Verkoop EN-13501 Gecertificeerd Rookgordijn met 550°C Temperatuurbestendigheid en 0,6 mm Dikte
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Van de de brandmat van brandpit mat stove de Mat van de de Vertragers beschermt het Hittebestendige Sintel en van de Grillmat Absorberende Materiaal Uw Dek
| Gebruik: | Thermische Isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
550C hittebestendig vuurputmat met aanpasbare grootte en meerlagige structuur voor buitenbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
Dubbelzijdige hittebestendige vuurkorfmat van 550°C met aanpasbare maat voor dek- en terrasbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
3-laags siliconen gecoate vuurkorfmat 550C hittebestendig met aanpasbare maten voor dek- en grasbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
550°C hittebestendig vuurputmat met aanpasbare afmetingen en meerlagige structuur voor veiligheid buiten
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
550°C hittebestendig vuurputmatje met aanpasbare grootte en meerlagige structuur voor buitenbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
550C hittebestendig vuurputmat met aanpasbare grootte en meerlagige structuur voor buitenbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |
550°C hittebestendig vuurputmat met meerlagige structuur en aanpasbare grootte voor buitenbescherming
| gebruik: | Thermische isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 1Kg-3Kg |
| Dikte: | 0.8mm~1.5mm, of Aangepast |

