Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Branddeur PTFE gecoate glasvezelstof voor stofafzetting
| Materiaal: | Met siliconen gecoate glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | bilaterale met een laag bedekte slicone |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Stof van de Glasdoek voor Hvac-de Schakelaar van de Systeembuis
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Vlam op hoge temperatuur - Doek van de de Stoffen de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel van de vertragersglasvezel
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Thermische Isolatiekeperstof/satijn/Met een laag bedekte de Glasvezeldoek/stof van het duidelijk Weefselsilicone Rubber voor Uitbreidingsverbindingen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |
Van de de Hangaardekking van het weertoevluchtsoord van de de Glasvezelstof het Vuurvaste Waterdichte Materiaal van de de Tentisolatie
| Materiaal: | speciale met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Stof: | de vuurvaste stoffen van de thermische isolatieglasvezel |
| Gebied: | Aangepast |
Het silicone bedekte Duidelijke Geweven Glasvezelstof voor Thermische Isolatie met een laag
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Witte siliconen beklede glasvezel stof voor glasvezel branddek
| Coating: | Silikonrubber aan beide zijden |
|---|---|
| Gewicht: | 260 gm |
| Weefseltype: | geweven keperstof |
De zwarte van de de Glasvezelstof van 600C Pu Met een laag bedekte Isolerende Eigenschappen
| Naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Rubberblad op hoge temperatuur van het Glasvezel het Stof Versterkte Silicone met Kleefstof Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Glasvezelstof die op hoge temperatuur Algemene het Lassenproducten lassen van het Lassengordijn
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |

