Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Hoge silica stoffen brandwerende siliconenrubber gecoat glasvezelweefsel
| Basis materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Weefseltype: | keper geweven of aangepast |
Van de de Isolatiestof van de Sliconehitte de Glasvezel Vuurvaste Waterdicht
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| gewicht: | 510 g/sqm |
Kleurmatige Silica rubber bedekte stof - Abrasie & UV-bestendige High Silica Glasvezel Stof
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |
Wit Vuurvast Siliconen Rubber Gecoat Glasvezelweefsel Hoge Temperatuur Weerstand Waterdicht Materiaal Glasvezel Stof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Medium |
| Type garen: | C-glas |
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Vuurvaste Siliconedoek 1mm Silicone Met een laag bedekt de Doekbroodje van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Pu-Glasstof die Zij met een laag bedekt Kant of Beide Kant voor uitbreidingsverbindingen op hoge temperatuur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
De dubbele Silicone Met een laag bedekte 100%-Dikte van Glasvezelstoffen 17mils
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
Eenzijdig oliebestendig siliconen bekleed glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
De rode Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte stof van de glasdoek voor Uitbreidingsverbinding Met hoge weerstand
| Materiaal: | Glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud:: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | 8H satijn, of aangepast |

