Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Rubberblad op hoge temperatuur van het Glasvezel het Stof Versterkte Silicone met Kleefstof Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Flexibele Met een laag bedekte Waterdichte de Glasvezelstof van het Satijnweefsel Silicone
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Gewicht: | 1120gsm |
| Dikte: | 0.95mm |
De Doek Waterdichte Vuurvast van de siliconeglasvezel voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Van de het Broodjessilicone Met een laag bedekte Glasvezel van de fiberglasdoek de Stoffendoek
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
De hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel bedekte Silicone/Pu/Acryl/Vermiculiethitte Resiatant met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
0.4mm Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van de Brandgordijn en Rook Gordijnen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Met een laag bedekt: | Bilaterale polyurethaandeklaag |
| Dikte: | 0.4mm (0,016 duim) |
0.4mm Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Gordijn Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Met een laag bedekt: | Bilaterale polyurethaandeklaag |
| Dikte: | 0.4mm (0,016 Duim) |
De goede Doek van de de Weerstandspu Met een laag bedekte Glasvezel van de Schuringsschuring voor Lassendeken
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | keperstof, satijn, of vlakte |
Éénzijdige/met twee kanten deklaag met stof van het silicone de rubbersilicone voor Stoffen flexibele schakelaar
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |

