Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 412 producten.
Hoog - doek op hoge temperatuur van de de Dekensglasvezel van het kwaliteits de Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste Lassen
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Afschaaf- en corrosiebestendig siliconen bekleed glasvezelstof voor het lassen
| Verpakkingen: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Gewicht: | 32 oz. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
Rode Met een laag bedekte de Glasvezelstof van 580g Silicone voor de Dekking van de Motorhitte
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Van de de Glasvezelstof van de fabrieks de Industriële Uitgebreide Textuur van de de Doekbrand Algemene Specificatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Van de de Glasvezelstof van de fabrieks de Industriële Uitgebreide Textuur van de de Doekbrand Algemene Specificatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Van de de Fabrieks de Directe Levering van China Doek Op hoge temperatuur van de de Isolatieglasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Één Zijsilicone Met een laag bedekte Glasvezelstof - Verwijderbare Thermische Isolatiejasjes, Dekensmateriaal
| breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | Suntex |
1.2x1.2m Brandwerendheidstest van Suntex-gecoate glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
1.2x1.2m Brandwerendheidstest van Suntex-gecoate glasvezelstof
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
800°C Anti-Spatter Welding Blanket Verscheidene maten Gemakkelijk ophangend glasvezelstof voor magazijnen
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |

