Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 410 producten.
Stof op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor vlam - de dekking van het vertragersmateriaal
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |
Fireproof PU Coated Fiberglass Fabric with M0 Approvals and Waterproof Properties for High Temperature Resistance
| Gewicht: | 460 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0,41 mm |
| Kleur: | Blauw / zwart |
Fireproof Silicone Coated Fiberglass Fabric with High Temperature Resistance and Waterproof Properties
| Temperatuurbestendigheid: | -50 c-graad aan 500 c-graad |
|---|---|
| Gewicht: | 400 g/m2 |
| Dikte: | 0.3 mm |
Engels-13501 vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vuurvaste en Waterdichte Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Branddeken
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Schuring en de Chemische Stof van de Weerstandsglasvezel voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |

