Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 410 producten.
De goede Chemische Stof van de Weerstandssilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Isolatiefacings
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte, enz. |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vuurvaste Kleurrijke Silicone Met een laag bedekte Vuurvaste de Glasvezelstof van de Glasvezeldoek
| Productnaam: | Vuurvaste Glasvezeldoek voor de Drijvende verbinding van Daktanks |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
De Pu Doordrongen Stof van de Doekrubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Uitbreidingsverbinding
| naam: | Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Deklaag: | Één kant |
| Gewicht: | 620gsm |
Het Vuurvaste Duurzame Met een laag bedekte Polyurethaan op hoge temperatuur van de Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
400g/sqm silicone Met een laag bedekte die Glasvezelstof in Flexibele Stoffenschakelaar wordt gebruikt
| Materiaal: | 400g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Industriële Hitte en Stof Op hoge temperatuur van de Stoffen de Vuurvaste Glasvezel
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekt polyurethaan (Pu) |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof met hoge weerstand voor de Verbinding van de Stoffenuitbreiding
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Weefselband: | 4H satijn |
| Gewicht: | 580gsm (17 oz) |
Van de polyurethaan (Pu) de Met een laag bedekte Glasvezel Stof voor Thermische Isolatie en Brandbeveiliging
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur Hittebestendig Zilveren Grey Glass Fiber Cloth
| Productnaam: | 0.4mm brand - doek van de vertragers de materiële silicone doordrongen glasvezel |
|---|---|
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
| Deklaag: | silicone |
Meerdere kleuren op maat gemaakte rookblokkerende gordijnen brandwerend siliconen bekleed glasvezelstof
| Material: | glass fibre fabric |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Garenband: | E-glas |

