Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ fireproof and waterproof fireproof fiberglass fabric ] bij elkaar passen 410 producten.
Antistatische Vuurvaste Glasvezelstof voor de Drijvende Verbindingen van de Daktank
| Productnaam: | glasvezelstof voor de drijvende verbindingen van de daktank |
|---|---|
| Materiaal: | met een laag bedekte glasvezelstof |
| Garentype: | E-glas |
Stoffen de op hoge temperatuur van de Aluminiumfolieglasvezel voor Lassen/Brandbeveiliging en Thermische Isolatiematerialen
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven of aangepaste keperstof |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Aangepaste PTFE gecoate glasvezel stof anti-statische prestaties
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |
Zwarte PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Thermische Isolatiesysteem
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 300C graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van de hoge prestatiestextiel Pu voor Verwijderbare Isolatiedekking
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
E-Glas Glasvezel Stof Hoogtemperatuur Bescherming Silicone Gecoat Brandbestendig
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
De binnenstof Op hoge temperatuur van de Muur1200c 200g Vuurvaste Glasvezel
| Type: | De binnenstof van de Muur Vuurvaste Glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | glasvezeldoek |
| Gewicht: | 200g/sqm-2000g/sqm |
Silicone-gecoate glasvezelstof met uitstekende slijtage- en corrosiebestendigheid
| Materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Brandwerendheid: | de middelgrote thermische isolatie van duty& |
| Dikte: | 0,4 mm aan 3mm |
Met siliconen gecoat glasvezelweefsel hittebestendig waterdicht brandwerend
| Basis materiaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Weefseltype: | keper geweven of aangepast |
Dubbelzijdig siliconen bekleed glasvezelstof brandwerend waterdicht hoog siliciumglasvezelstof voor industrieel gebruik
| Basismateriaal: | 100% glasvezel |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weeftype: | twill geweven of aangepast |

