Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
PU MET VEZELGLAS GECOAT WEEFSEL VOOR BRANDWERENDE GORDIJNEN & ROOKGORDIJNEN
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
Hoge kiezelzuurglasvezel voor Lassen en brandbeveiliging
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Stof van het thermische Isolatie de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glas voor Branddekking
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
EN-13501 Gecertificeerde Brandwerende Glasvezelstof voor Brandschermen met 550°C Temperatuurbestendigheid en 0,6 mm Dikte
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandwerende glasvezelstof met een temperatuurweerstand van 550 °C en een dikte van 0,6 mm voor vuur- en rookgordijnen
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandwerende glasvezelstof met een temperatuurweerstand van 550 °C en een dikte van 0,6 mm voor vuur- en rookgordijnen
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
12H van de de Stoffenglasvezel van het satijn de Hoge Kiezelzuur van het de Doek1200g Lassen Barrière van de de Beschermings Algemene Brand
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
1.25mm Doek de Op hoge temperatuur van de Brandbeveiligingglasvezel voor Brandgordijnen & deuren
| Nominaal gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920mm |
| Nominale Dikte: | 1.25mm |
Texturized Hoge Bestand Op hoge temperatuur van Kiezelzuurstoffen 1000c
| gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |

