Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
De Noodsituatieglasvezel die van de huisveiligheid Algemene de Branddeken last van de Broodjesbrandbeveiliging
| Toepassing 1: | de deken van de de brandbeveiligingbrand van de veiligheidsnoodsituatie |
|---|---|
| Kleur: | Wit, grijs, of aangepast |
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
Standaardnoodsituatiebrand - van de de Hitteisolatie van de vertragersbescherming de Deken van de de Glasvezelbrand
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Brandblus Algemene van de de Keukenbrand van de Keukenhuishouden Dik gemaakte Brand Algemene Algemene Algemene de Brandafschaffing
| Dikte: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt Pu |
De Branddeken Op hoge temperatuur van de lassen Algemene Weerstand voor Noodsituatieredding
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
De Deken van de het Lassenbrand van de Suntexglasvezel voor de Chemische Installaties van Lassenbenzinestations
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezeldoek |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Duurzaam hoogtemperatuur glasvezelstof Vermiculiet bedekte stof bestand tegen slijtage Lasspatten en metalen spatten Voor brandbarrière
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| Gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
De Dekens van het glasvezellassen voor Gordijnen in de Machinewerkplaats, als Dalingsdoeken, Isolatiematten en als Machinedekking
| Deklaag: | tweezijdige Pu met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vermiculiet Gecoate Glasvezeldoek | 1200 Graden Hoge Temperatuur & Slijtvastheid
| Behandeling: | Tweezijdig vermiculiet en silica gecoat |
|---|---|
| gewicht: | 620 g/m² |
| Dikte: | 0,65 mm |
Suntex thermische isolatiestof voor isolatie van flenzen en pijpen
| Material: | ceramic fiber insulation, fiberglass cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Hittewacht Fiberglass Insulation Cover voor Isolatie van Flenzen en Pijpen
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |

