Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
Groothandel Custom Brandbestendige Silica Stof Glasvezel Stof met 1000°C Temperatuurweerstand en 18 oz/kW Eenheidsgewicht
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Chemische Bestand Ptfe Met een laag bedekte van de de Stoffen580g Brandbeveiliging van de Glasdoek de Thermische Isolatiedekking
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Met een laag bedekte het Glasstof op hoge temperatuur 1 van Thermocovers Ptfe Zij17oz-Brandbarrière
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1520mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,016 duim |
Van het de Noodsituatiekiezelzuur van de douaneveiligheid het Lassenbrand - de Glasvezel Vuurvaste Deken van de vertragersisolatie
| Type garen: | E-glas |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Oppervlaktebehandeling: | met een laag bedekte slicone |
Hittebestendige Dekens van het de Glasvezel de Vuurvaste Lassen van de lassenbescherming
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | De Doek van de aluminiumfolieglasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Van de de Glasvezelaluminiumfolie van de lassenbescherming de Hittebestendige Algemene Brandblusdeken
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Materiaal: | de doek van de aluminiumfolieglasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Van de de Uitlaatbescherming van de hitteisolatie van de de Isolatieturbine het Materiaal van de de Beschermingsisolatie voor Corrosief Gas Op hoge temperatuur
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
De hoge stof van de kiezelzuurglasvezel is een zwaargewicht 96%-stof van het inhoudskiezelzuur
| Materiaal: | glasvezelstof, hoog kiezelzuur |
|---|---|
| Dikte: | 0,65-0,7 mm |
| Gewicht: | 600g/sqm |
Gordijn van de de Hitteisolatie van het aardolieplatform het Vuurvaste 620g/sqm
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Weefseltype: | geweven keperstof of duidelijke geweven of aangepast |
PU MET VEZELGLAS GECOAT WEEFSEL VOOR BRANDWERENDE GORDIJNEN & ROOKGORDIJNEN
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |

