Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
De Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 36OZ van het ranonkelkiezelzuur voor Op zwaar werk berekend Lassengordijn
| Eenheidsgewicht: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte/Nominale Dikte: | 0.037inch |
satijn het Op hoge temperatuur van de de Glasvezeldoek 12H van 1200g Silca voor de Deken van de Lassenbescherming
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 920mm |
| Dikte: | 1.3mm |
E-glas Één Zijptfe Met een laag bedekte Stoffen Chemische Bestand
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 0.43mm |
Brandbestendige branddekking van glasvezel (op maat)
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
|---|---|
| gewicht: | 17 oz/yd2 |
| Kleur: | het grijs en customed kleuren |
Van de het Lassenbrand van de glasvezelisolatie het Gordijndoek voor Branddekens die Deken lassen
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
|---|---|
| Gewicht: | 17 oz/yd2 |
| Kleur: | het grijs en customed kleuren |
Gecoate warmte-isolatieve stof van siliconenrubber voor aanpasbare, afneembare isolatiejassen met 1000°C-temperatuurweerstand en water-olieweerstand
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaligehalte: | Alkalivrij |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor van het de Isolatiestootkussen van de Isolatiedekking de Industriële Thermische Dekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Hoge Temperatuur 1000°C Bestendige Aanpasbare Water- en Oliebestendige Thermische Isolatiestof Afneembare Hoes
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
1000°C Temperatuurbestendige thermische isolatiestof en verwijderbare isolatiehoes met water- en oliebestendigheid in aanpasbare maten
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Aanpasbare maten 1000°C Temperatuurbestendige water- en oliebestendige thermische isolatie Stof Afneembare isolatie jas
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |

