Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
Brandwerende water- en oliebestendige thermische isolatiestof, aanpasbare maten voor verwijderbare hoezen en jassen
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garen soort: | E-glas |
| Alkaligehalte: | alkalivrij |
Van het e-glas Vezel Vezel de Hoge Kiezelzuur - glasstof voor Isolatiedekking
| Materiaal: | aluminiumfolie, glassfiber en weerstandsdoek op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
100% Glasvezel lasdeken brandwerende deken met 550°C hittebestendigheid en acrylcoating
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
100% glasvezel lassen deken Hoge hittebestendigheid Branddicht deken lassen pads
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Lasdeken met acryl gecoat oppervlak voor brandbeveiliging
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Lasdeken met acryl gecoat oppervlak voor brandbeveiliging
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt acryl |
Brandblus Algemene van de de Vluchtglasvezel van de Keukenhuishouden Dik gemaakte Brand Algemene de Branddeken
| Dikte: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | Pu-Glasvezel |
| Oppervlaktebehandeling: | Met een laag bedekt Pu |
De middelgrote de Branddeken van het Plichtslassen rolt de Industrie met Dichtingsring voor Materiaal en Persoons het Beschermen
| Toepassing: | lassendeken |
|---|---|
| Behandeling: | Met een laag bedekt Pu |
| Vuurvast: | Middelgrote Plicht |
1.2x1.2m Standaardnoodsituatiebrand - van de de Hitteisolatie van de vertragersbescherming de Deken van de de Glasvezelbrand
| Dikte: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Materiaal: | 100% glasvezel |
| Techniek: | het weven en het naaien |
Stoffen van de de Glasvezeldoek Gelamineerde Glasvezel van het hitte de Weerspiegelende Zilveren Aluminium voor Branddekens
| Gewicht: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,6 mm |
| Kleur: | Zilver |

