Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 c-Graad |
|---|---|
| Toepassing: | Brand Beschermend Broodje, Brandgordijn |
| Werkende Plaats: | De bouw, het Ziekenhuis, Supermarkt, vergaderzaal, Luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerde brandgordijnstof met temperatuurbestendigheid bij 550°C en een dikte van 0,6 mm voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| Sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
EN-13501 Gecertificeerd 550°C brandwerend gordijnstof met 0,6 mm dikte voor brand- en rookbescherming
| Temperatuur: | 550 graden Celsius |
|---|---|
| sollicitatie: | Brandwerende rol, brandgordijn |
| Werkplaats: | Gebouw, ziekenhuis, supermarkt, vergaderruimte, luchthaven |
SUNTEX van de de Glasvezeldoek van 36 oz Doek Op hoge temperatuur van het de Barrièrekiezelzuur de Vuurvaste
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
De vuurvaste Deken van het Glasvezellassen voor de Bescherming van de Workshopveiligheid met Dikke 0.8mm 1.0mm 1.5mm
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Dikte: | 0.2mm~3mm |
Hoog van het de Doek Hittebestendig 18OZ Kiezelzuur van de Kiezelzuurglasvezel van de de Doekrook van de de Deurhitte de Isolatiestootkussen
| Eenheidsgewicht: | 18oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.024inch |
Hoge Kiezelzuurdoek 18oz die Algemeen Op zwaar werk berekend Broodje Bestand 1000C Op hoge temperatuur lassen
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| het broodjesbreedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 0.65mm 0.025inch |
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |

