Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
1.5m*1.8m de Stof van het Brandgordijn
| Type: | bestand branddekens/gordijnen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Brandweerstand: | weerstand op hoge temperatuur |
| Gewicht: | 200 g/㎡ aan 3000 g/㎡ |
300 g High Silica Glasvezel Stof met 1000°C Temperatuurweerstand en siliconencoating voor warmtebescherming
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Van de het Siliconeglasvezel van de hitteisolatie Doek Op hoge temperatuur van het de Doek de Hoge Kiezelzuur
| Materiaal: | 100% glasvezel, siliconen |
|---|---|
| Gewicht: | 17oz/sqyd |
| Dikte: | 17mils |
High Silica Fiberglass Cloth met 96% SiO2-gehalte en 1000°C Temperatuurweerstand in 18 oz/sqy Eenheidsgewicht
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Custom 96% SiO2 High Silica Glasvezel Stof met 1000°C Temperatuurweerstand en Dubbelzijdig Crowfoot Patroon
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Hoge silica glasvezeldoek op maat met 96% SiO2 en dubbele zijden voor 1000°C temperatuurbestendigheid
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
High Silica Glasvezel Stof met 1200°C Hoogtemperatuurweerstand 18 oz/sqy Eenheidsgewicht en Crowfoot Patroon
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Silica Glasvezeldoek met 1000°C Temperatuurbestendigheid, 18 oz/sqy Eenheidsgewicht en Crowfoot Patroon voor Hoge Temperatuur Toepassingen
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
Hoogtemperatuurbestendige High Silica Glasvezel Stof 18 oz/sqy met 1000°C 1800°F Hittebescherming
| Gewicht per eenheid: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaard breedte: | 1 yard |
| Standaard dikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |
De Doek van de de Yard18oz Glasvezel van SUNTEX 1 Hittebestendig voor Brand Algemene Vuurvaste Deur
| Eenheidsgewicht: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1 yard |
| Standaarddikte: | de Doek van de 0,025 duimglasvezel |

