Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ Graphite Coated Fiberglass ] bij elkaar passen 363 producten.
Van de de Thermische Isolatiestof van de kanalisatieschakelaar van de de Glasvezeltextiel de Stof van de Uitbreidingsverbindingen
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Vuurvaste Glasvezelstof voor 18 oz. thermisch behandelde glasvezelgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
880C Stof van het roestvrij staal de Draad Versterkte die Glas met Pu en Grafiet voor de Barrière van het Brandgordijn met een laag wordt bedekt
| Temperatuurweerstand: | 880 c-graad |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Met een laag bedekt: | Polyurethaan, Aluminium, Grafiet |
Engels-13501 vuurvaste Glasvezelstof voor de Rookgordijnen van Brandgordijnen
| Grondstof: | Fiberglasdoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |
Vervaardigingsmateriaal voor flexibele slangen: zilveren warmte-reflecterende aluminium glasvezelstof
| Gewicht: | 470 g/m² |
|---|---|
| Dikte: | 0.4 mm |
| Kleur: | Zilvergrijs |
14 van de de Doekbrand van de Aluminiumfolieglasvezel van de de Isolatiedeken van de de Glasvezelmicrons Stof
| Kleur: | Zilver |
|---|---|
| Toepassing: | Branddeken |
| Gewicht: | 13.2oz/yd2 |
Het Lassenfiberglas van de glasvezel Vuurvaste Vertrager Op zwaar werk berekende het Kamperen Lassendekens Cutains en de Schermen
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Van de de Beschermings Industriële Vuurvaste Algemene Vonk van de lassenbrand de Algemene Deken van de de Beschermings Op zwaar werk berekende Brand
| Alkaliinhoud: | Middelgroot alkali |
|---|---|
| Techniek: | het weven en het naaien |
| Grootte: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
0.8mm de Zwarte Stof van de Brandbarrières van Roestvrij staaldraad Versterkte Pu Met een laag bedekte Intumescing
| Materiaal: | glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Garenband: | E-glas |

