Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 599 producten.
13.5OZ 0.017Inch maken Glasvezeldoek voor Uitbreidingsverbindingen vuurvast, Geweven Glasdoek
| Eenheidsgewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1300mm |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Pu bedekte van de de ventilatiebuis van de glasvezelstof van de de hitteisolatie de vlam van de het lassenbescherming met een laag - vertrager
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |
Brand van de lassen de Algemene Op zwaar werk berekende Glasvezel - stof van de vertragers de Deken met een laag bedekte glasvezel
| Nominaal Gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Goed weerstand Vermiculiet bekleed glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1.5 m |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |
Hoogtemperatuurbestendige, met vermiculiet beklede glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1.5 m |
| Nominale Dikte: | 1.4 mm |
Van de de Fabrieks de Directe Levering van China Doek Op hoge temperatuur van de de Isolatieglasvezel
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Grijs warmtebestendige siliconen rubber gecoate glasvezel stof isolatieve warmtebestendige siliconen glasvezel stof
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
1 het zij 0.65mm Pu Met een laag bedekte Zilveren Grijs van de Glasvezelstof voor het Lassen van Algemene Vuurvaste Gordijnen
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |
Met een laag bedekte fiberglas van de Hittebestendigheids het Uitstekende Deklaag silicium voor Industriële Thermische Dekking
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E glas |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Geweven Zwervende de Isolatiedoek Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |

