Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 582 producten.
Grijs warmtebestendige siliconen rubber gecoate glasvezel stof isolatieve warmtebestendige siliconen glasvezel stof
| Bevindende temperatuur: | -50℃~ +550℃ (1000 ° F) |
|---|---|
| Gewicht: | 32-34 oz. /Sq.Yd. |
| Dikte: | 0,032 Duim |
1 het zij 0.65mm Pu Met een laag bedekte Zilveren Grijs van de Glasvezelstof voor het Lassen van Algemene Vuurvaste Gordijnen
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |
Met een laag bedekte fiberglas van de Hittebestendigheids het Uitstekende Deklaag silicium voor Industriële Thermische Dekking
| Maximumtemperatuur: | -50℃~ +550℃ |
|---|---|
| Kleur: | Zilveren Grijs |
| Typeglasvezel: | E glas |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Geweven Zwervende de Isolatiedoek Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezel Geweven Zwervende de Isolatiedoek Op hoge temperatuur van de Glasvezeldoek
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
19oz de Raad van de het Broodjescontrole van de glasvezeldoek het Weven voor Antibrand Algemeen Gordijn
| breedte: | 152CM |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 c-graad |
Doek op hoge temperatuur van de Weerstands de Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Hittebestendige Isolatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
32 Oz hoge temperatuur stof brandpreventie siliconen gecoate glasvezel stof
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Van de de Glasvezelstof van de fabrieks de Industriële Uitgebreide Textuur van de de Doekbrand Algemene Specificatie
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |
Van de het Bewijsbrand van de glasvezelbrand Stof van de het Lassen Algemene Silicone Met een laag bedekte Glasvezel de Veilige
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |

