Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 582 producten.
Texturized Hoge Bestand Op hoge temperatuur van Kiezelzuurstoffen 1000c
| gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Vlam van de fabrieks de Directe Verkoop - het Fiberglasstof van het vertragers Waterdichte Kiezelzuur
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
12H van de de Stoffenglasvezel van het satijn de Hoge Kiezelzuur van het de Doek1200g Lassen Barrière van de de Beschermings Algemene Brand
| Gewicht: | 1200g/sqm |
|---|---|
| De Breedte van de glasvezeldoek: | 920mm |
| Dikte: | 1.25mm |
Pu Met een laag bedekte van de het Lassenstof van de glasvezelstof van de de Stoffenbuis de Uitbreidingsverbindingen
| Totaal gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| standaarddikte: | 0,017 duim |
De waterdichte Brand verzet zich tegen Silicone doordrong het Met een laag bedekte Geweven Broodje van de Glasstof
| Temperaturen. weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
De waterdichte Brand verzet zich tegen Silicone doordrong het Met een laag bedekte Geweven Broodje van de Glasstof
| Temperaturen. Weerstand: | Van -50 C aan 550 C |
|---|---|
| Gewicht: | 32oz/sqyd |
| Dikte: | 35mils |
Pu Met een laag bedekte van de het Lassenstof van de glasvezelstof van de de Stoffenbuis de Uitbreidingsverbindingen
| Totaal gewicht: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1300mm 1550m |
| Standaarddikte: | 0,017 duim |
Van de het Broodjesbrand van de Suntex Industriële Brand Algemene Algemene en Vuurvaste het Lassendeken
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Van de het Lassenpu Met een laag bedekte Glasvezel van de ventilatiebuis van de de Stoffenhitte de Isolatievlam - vertrager
| Eenheidsgewicht: | 20.29 oz/sq.y |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Dikte: | 0,0248 duim |
13oz hoge Hittebestendige Stof Acryl Met een laag bedekt voor Vuurvast Broodjesgordijn, Lichtgewichtglasvezeldoek
| De Breedte van de glasvezelstof: | 100cm |
|---|---|
| Kleur: | Wit of OEM |
| Temperatuur: | 550 C |

