Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 600 producten.
De vuurvaste Stof 400-1200kg/M3 van het Isolatievermiculiet Met een laag bedekte Kiezelzuur
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Het silicium bedekte Oppervlaktebehandeling met een laag en isoleerde het Keperstof Geweven Weefseltype de stof van de siliconeglasvezel
| Gewicht: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Dikte: | 0.45mm |
| Deklaag: | bilateraal siliconerubber |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
Stof op hoge temperatuur van het het Bewijs96% Sio2 de Hoge Kiezelzuur van de Weerstandsbrand
| Nominaal Gewicht: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 0,914 meter |
| Nominale Dikte: | 0,68 mm |
18oz kiezelzuur 0.6mm Industriële de Veiligheidsdoek van het Brand Algemene Broodje voor de Thermische Isolatiejasje van de Brandbarrière
| Gewicht: | 600g/sqm |
|---|---|
| De industriële Breedte van het Brand Algemene Broodje: | 920mm |
| Dikte: | 0.6mm |
Chemische Bestand PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof 0.43mm Vuurvaste Barrière
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
De ontzagwekkende van de de Glasvezelstof van de Schuringsweerstand PTFE Met een laag bedekte Antischuring
| Gewicht: | 580g/sqm |
|---|---|
| Breedte: | 1000mm 1520mm |
| Dikte: | 0.43mm |
Van de de Glasvezelstof van de voedselrang Zwarte Bruine Ptfe Met een laag bedekte Chemische Corrosiebestendig
| Gewicht: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Grijs |
2.5mm Vlam - van de de Doek66oz Grafiet Met een laag bedekt Glasvezel van de vertragersglasvezel de Stoffenbroodje Op hoge temperatuur
| Eenheidsgewicht: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1550mm |
| Standaarddikte: | 0,098 duim |

