Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 600 producten.
Van de de Dekkings maakt de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de motoruitlaatpijp Stof 20OZ de Doek van het Gordijne Glas vuurvast
| Standaardgewicht: | 20oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Goede anti-abrasion, PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
Blad van de de Stoffenptfe Teflonstof van de temperatuur het Bestand PTFE Met een laag bedekte Glasvezel voor de Overdracht van de Hittepers
| Totaal gewicht: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Totale breedte: | 1000mm 1550m |
| Totale Dikte: | 0.43mm |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof met de Uitstekende Treksterkte van de Schuringsweerstand
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
SUNTEX PTFE-gecoate glasvezelstof
| Nominaal Gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0.45mm |
Zwarte Brand - van het Broodjescompenstor van de vertragers Algemene Glasvezel Doek 1.2mm Thermische Isolatiebroodje
| Gewicht: | 1100g/sqm |
|---|---|
| breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Dikte: | 1.2mm |
De Glasvezeldoek Op hoge temperatuur 36OZ van het ranonkelkiezelzuur voor Op zwaar werk berekend Lassengordijn
| Eenheidsgewicht: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte/Nominale Dikte: | 0.037inch |
Stof van de de Deur de PTFE Met een laag bedekte Glasvezel van de hittevertrager voor Rookgordijn en brand cutain
| Nominaal gewicht: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Nominale Dikte: | 0,45 mm |
De Fabrikant Good Quality 0.7mm van China de Vuurvaste Hoge Stof van de Kiezelzuurglasvezel
| Eenheidsgewicht: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1yard |
| Standaarddikte: | 0.053inch |
Glasvezeldoek op hoge temperatuur voor Uitbreidingsverbindingen en isolatie Op hoge temperatuur
| Nominaal gewicht: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 920 mm |
| Nominale Dikte: | 0.65mm |

