Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
Silicone Met een laag bedekte Glasvezeldoek voor Isolatiebarrière Op hoge temperatuur
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Glasvezelstof Met een laag bedekt Silicone/Pu-de glasvezeldoek op hoge temperatuur van Hitteresiatant
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Rood siliconen bekleed glasvezelstof Brandbestendige glasvezelstof
| Basismateriaal: | Glasvezeldoek |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
| Type garen: | E-glas |
van glasvezel met siliconencoating voor uitbreidingsgewrichten
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
0.14mm PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Type: | bestand ptfestoffen op hoge temperatuur |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Industriële Silicone Met een laag bedekte die Glasvezelstructuur voor Lassendeken wordt versterkt
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 510 g/sqm |
Zware siliconen geïmpregneerde glasvezelstof veelzijdige weeftypen
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | middelmatig |
| Type garen: | C-glas |
Wit Vuurvast Siliconen Rubber Gecoat Glasvezelweefsel Hoge Temperatuur Weerstand Waterdicht Materiaal Glasvezel Stof
| Materiaal: | glasvezelstof |
|---|---|
| Alkali-gehalte: | Medium |
| Type garen: | C-glas |
Met een laag bedekte de Glasvezelstof van het keperstofweefsel PTFE voor de Deken van de BARBECUEbrandbeveiliging
| naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |

