Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
Vuurvaste siliconen gecoate glasvezelstof siliconenrubber gecoate glasvezelstof
| Coating: | one or two sides silicone rubber |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Stoffensilicone Met een laag bedekte Glasvezel op hoge temperatuur voor stoffenluchtleiding
| Coating: | one or two sides silicone rubber |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Silicone-gecoate glasvezelstof 0,1 mm tot 3 mm dik
| Verpakkingen: | het rubber van het één of twee kantensilicone |
|---|---|
| Weefselband: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
Zwart Vuurvast van de de Hitteisolatie van de Glasvezelstof de Glasvezelbroodje
| Kleur: | Zwarte Glasvezelstof |
|---|---|
| Toepassing: | Hitteisolatie het lamineren |
| Ononderbroken temperatuur: | 550 Graad C |
Het silicone Met een laag bedekte Flexibele Thermische Vuurvaste Materiële flexibele vuurvaste materiaal van de Glasvezelstof
| Materiaal: | 400g/sqm silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
26oz Bulk E Glas Isolatie Geweven Glasvezeldoek Lasvonken Isolatie Branddeken
| Toepassing: | Lasvormige isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Werktemperatuur: | 550 C |
26oz de bulke-Doek van de Glasbekleding Geweven Glasvezel voor de Deken van de de Isolatiebrand van Lassenvonken
| Toepassing: | Het lassen vonkt isolatie |
|---|---|
| Gewicht: | 880g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
750C Doek van de calcium de Siliciate Met een laag bedekte Glasvezel met Draad Versterkte Glasstof
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |
Flexibele Met een laag bedekte de Glasvezeldoek van de Uitbreidingsverbinding Siliciate met Draad Versterkte Glasstof
| Deklaag: | Calciumsilicaat |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 1200gsm aan 1500gsm |

