Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
Groene Enige Met een laag bedekte de Glasvezelstof zij van Pu (Polyurethaan)
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Pu-Glasstof die Zij met een laag bedekt Kant of Beide Kant voor uitbreidingsverbindingen op hoge temperatuur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
Aangepaste PTFE gecoate glasvezel stof anti-statische prestaties
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |
Hittebestendige met een laag bedekte met een laag bedekte de glasvezelstof op hoge temperatuur van de glasvezeldoek PTFE in verschillende kleur
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 1070gsm |
| Dikte: | 1.2mm |
Stof van de de Doekglasvezel van de polyurethaan de Pu Met een laag bedekte Glasvezel
| Deklaag: | één zij met een laag bedekt Polyurethaan |
|---|---|
| Gewicht: | 620gsm |
| Dikte: | 0.77mm |
De Doekstof 600gsm van de siliconeglasvezel of de Stoffendoek van de Douanesilicone Met een laag bedekte Glasvezel
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Silicone Met een laag bedekte Glasstof, Duurzame, Met grote trekspanning Sterkte, het Waterdicht maken
| Materiaal: | Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
550C de Hittebestendige Doek op hoge temperatuur van de Glasvezelstof voor Verwijderbare Isolatiedekens
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | 550 c-Graad |
| Gewicht: | 1920 g/sqm |
33 Doek Op hoge temperatuur van de het Calciumglasvezel van oz de Blauwe voor Branddeur en Rookgordijn
| Kleur: | blauw of OEM |
|---|---|
| Oorsprong: | Hubei, China |
| Hoofdtoepassing: | Thermische isolatie/Brandgordijn/Flexibele buis |
De met een laag bedekte van het het Lassengordijn van de Glasvezelstof Silicone Met een laag bedekte Lassende Algemene Mat van het het Lassenschild
| Breedte: | 0.8m tot 2m, of aangepast |
|---|---|
| Kleur: | grijs, zilveren groen, blauw, geel grijs, rood, zwarte, wit, enz. |
| Merk: | SunTex |

