Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 605 producten.
14 oz van de Isolatie de Materiële Grijze Deklaag Stoffen met Silicone voor Dekking en Jasjes
| Gewicht: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Grijs |
Uitbreidingsverbindingen 0,4 mm Silicone-gecoate glasvezelstof
| Coating: | siliconerubber met twee kanten |
|---|---|
| Type garen: | E-glas |
| Alkali-gehalte: | Alkalivrij |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof 0,4 Mm Koud en Hittebestendig Materiaal
| Gewicht: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,44 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Vuurvaste de Stoffen Vuurvaste Thermische Isolatie van de Polyurethaanpu Met een laag bedekte Glasvezel
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | Geweven of aangepast satijn |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Maak de Geïsoleerde Silicone Met een laag bedekte Doek van de Stoffen Vuurvaste Glasvezel waterdicht
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Dikte: | 0.41mm |
Hittebestendig Silicone Met een laag bedekt de Doekbroodje van de Glasvezelstof
| Materiaal: | ceramische vezelisolatie, glasvezeldoek |
|---|---|
| Garentype: | E-glas |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
De Glasvezeldoek op hoge temperatuur van de Isolatiealuminiumfolie voor de Toepassingen van de Hittebeveiliging
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven of aangepaste keperstof |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Geweven 7628 Glasvezelstof Vuurvaste Materiële 550C 6 Oz-Glasvezeldoek
| Toepassing: | Thermische Isolatiedekking |
|---|---|
| Gewicht: | 200g/sq.mtr |
| Het werk temperatuur: | 550 C |
Doek van de de Glasvezelstof van de hitteisolatie de Silicone Met een laag bedekte
| Materiaal: | silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Weefseltype: | geweven keperstof, duidelijke geweven of aangepast |
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
Zwarte Antistatische Ptfe Met een laag bedekte Glasvezelstof
| Garentype: | E-glas |
|---|---|
| Alkaliinhoud: | Vrij alkali |
| Weefseltype: | Geweven duidelijk |

