Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 613 producten.
Pu Met een laag bedekte 460gsm-Vlam - vertragersstof voor de Dekking van het Hitteschild
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 460 g/sqm |
4. Zilveren grijze hoogtemperatuur (550°C) PTFE-gecoate glasvezelstof voor groothandel
| Gewicht / Gewicht per eenheid / Totaal gewicht / Nominaal gewicht: | 580g/m² g/m².mg/m².meter 17oz/m² oz/m².y oz/m².yard |
|---|---|
| Breedte / Standaardbreedte / Nominale breedte: | 1000 mm 1520 mm 1550 m 2000 m |
| Dikte / Standaarddikte / Nominale dikte: | 0,43 mm 0,016 inch |
Bilaterale Silicone Doordrongen Glasvezelstof voor Isolatiestootkussens
| Gewicht: | 560 g/sqm |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Stof van het thermische Isolatie de Silicone Met een laag bedekte Glas voor Lassendekking, de Dekking van de de Flensisolatie van de Kleppijp
| Gewicht: | 120gsm aan 3000gsm |
|---|---|
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
| Weefseltype: | Keperstof, Satijn, of Vlakte |
Bestand Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof op hoge temperatuur voor de Insluiting van het Hitteschild
| Nominaal gewicht: | 1070 G/M2 |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1.5 m |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Gemakkelijk Genaaide Vervaardigde Vermiculiet Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Pakkingen Oven Door Seals te zijn
| Nominaal gewicht: | 1070 g/sq.m |
|---|---|
| Nominale Breedte: | 1000mm 1520mm 1550mm |
| Nominale Dikte: | 1.4mm |
Gemakkelijk te snijden, geen vliegersilicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassenbescherming, thermische isolatie, uitbreidingsverbinding, enz.
| Deklaag: | Twee kanten siliconenrubber |
|---|---|
| Gewicht: | 140gsm aan 3000gsm |
| Dikte: | 0.1mm tot 3mm |
Brand - Stof van de vertragers de Vuurvaste Silicone Met een laag bedekte Glasvezel voor Lassengordijnen
| Gewicht: | 15 OZ/y2 |
|---|---|
| Dikte: | 0,4 mm |
| Kleur: | Zilveren Grijs |
Stof van de silicone de Rubber Met een laag bedekte Glasvezel voor Elektrische Isolatie
| Deklaag: | het rubber van het twee kantensilicone |
|---|---|
| Gewicht: | 960gsm |
| Dikte: | 0.72mm |
Het anti het Siliconerubber van de Hittebrandbeveiliging bedekte Glasvezeldoek/stof voor Lassen/gordijnen/verbindingen met een laag
| Materiaal: | Glasvezel |
|---|---|
| Temperatuurweerstand: | -50 c-graad aan 550 c-graad |
| Gewicht: | 580 g/sqm |

