Alle producten
-
silicone met een laag bedekte glasvezelstof
-
Vuurvaste Glasvezelstof
-
Glasvezeldoek op hoge temperatuur
-
Pu Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
ptfe met een laag bedekte glasvezelstof
-
De Doek van de aluminiumfolieglasvezel
-
Hittebestendige Stoffen
-
lassend algemeen broodje
-
De Stof van het brandgordijn
-
thermische isolatiestof
-
Industrieel Brand Algemeen Broodje
-
De Verbindingsdoek van de stoffenuitbreiding
-
hitte weerspiegelende stof
-
geweven glasvezeldoek
-
Chemische Bestand Stof
-
De Kabelkoker van de glasvezelband
-
Brand Pit Mat
-
Jacky HuangZij zijn echt een vertrouwenspartner. Zij leveren snel goederen met het tevredenstellen van kwaliteit. En zij zijn professioneel in textiel op hoge temperatuur, draag altijd voor verschillende projecten bij. -
Lidstaten HandeWij hebben met Suntex meer dan 10 jaar gewerkt, altijd houden zij kwaliteitsstal. Zij behandelen elk enig verzoek ernstig van ons. Het is gelukkig om samen met hen hoe dan ook te werken.
zoekwoorden [ thermal insulation fabric for jackets ] bij elkaar passen 613 producten.
Silicone Met een laag bedekte de Weerstandsstof van de Glasvezelvlam voor Lassenbescherming
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
silicone met een laag bedekte glasvezelstof voor verwijderbare en opnieuw te gebruiken isolatiedekens en stootkussens
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Acrylbedekte brandbestendige glasvezelstof voor brandwerend gordijn
| Breedte: | 1.52 mtr |
|---|---|
| Kleur: | wit of OEM |
| Merken: | SunTex |
Kan de silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor de Doekkleuren van de Uitbreidingsverbinding als Verzoek, Grijs, Zwarte, Wit, Enz. worden gemaakt
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| Sleutelwoord: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
het siliconerubber bedekte glasvezelstof voor Uitbreidingsverbinding met een laag, brandgordijn, rookgordijn, die deken lassen
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
het siliconerubber bedekte glasvezelstof voor Uitbreidingsverbinding met een laag, brandgordijn, rookgordijn, die deken lassen
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
Silicone Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Rook en Brandgordijn
| Productnaam: | de keperstof geweven 0.4mm doek van de siliconerubber met een laag bedekte glasvezel |
|---|---|
| Materiaal: | Glasvezel |
| SLEUTELWOORD: | 0.4mm silicone met een laag bedekte glasvezelstof |
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof voor Elektronisch Isolatie en HittePersmededelingsblad
| Naam: | ptfe met een laag bedekte glasvezelstof |
|---|---|
| Dikte: | 0,42 mm |
| voordeel: | Bestand op hoge temperatuur |
Het doordrongen Siliconerubber bedekte Glasvezeldoek/stof voor Uitbreidingsverbinding/gordijn met een laag
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |
Bestand Zachte Grote Met een laag bedekte de Glasvezelstof op hoge temperatuur van het Grootte Kleurrijke Silicone Rubber voor Uitbreidingsverbindingen
| Gewicht/Gewicht per sqm/vierkants/Eenheids Nominale Gewicht van het Gewichts het Totale Gewicht: | 13.5 oz/sq.y-Glasvezelstof |
|---|---|
| Standaardbreedte: | 1000mm 1520mm |
| Standaarddikte: | 0.017inch |

